Ahmet Şahin ; Ağaoğlu İstifa etmemiştir , Görevden Alınmıştır

Gelecek Partisi Avcılar İlçe Başkanı Ahmet Şahin , Avcılar ilçesinde Görev Yapan Gazetecilerle biraraya gelerek Gelecek Partisi Avcılar İlçe Teşkilatının Kabinesini Açıkladı.

25 Yönetim Kurulundan oluşan Gelecek Partisi Avcılar Yönetim Kurul Üyeleriyle birlikte Basın Mensuplarının karşısına geçen İlçe Başkanı Ahmet Şahin’e , İstanbul İl Başkan Yardımcısı Furkan Övündür ile Gelecek Partisi Kadın Kolları Başkanı Oya Koşar ile Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Ilgar da eşlik etti.

Gazetecilerle Tanışma toplantısında ilk sözü alan Gelecek Partisi Avcılar ilçe Başkanı Ahmet Şahin aldı. Şahin yaptığı açıklamasında Bildiğiniz üzere günlerce de kamuoyunu yanlış bilgilendiren Önceki Dönem İlçe Başkanımız İstifa ederek ekibiyle Türkiye Değişim Partisine geçtiğini beyan etmiştir. Ekibi dediği kişi sayısı kendisiyle birlikte 4  kişi ile katılmıştır. Kendisi İstifa etmemiştir , Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin tarafından bizzat Görevden alınmıştır dedi.

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Furkan Övündür ise Konuşmasında ; Hüseyin Ağaoğlu eski ilçe başkanımızın partiye daha fazla katkı sunamayacağını ,il başkanlığı olarak kendisine verdiğimiz yetkiyi yerinde kullanmaması ,ilçe binasını bile kuramamasından , yönetimini oluşturamamasından dolayı  Hüseyin Ağaoğlunun Verimsiz olacağı il tarafından Kanaat oluşması sebebiyle Görevinden alınması söz konusu olmuştur.  İlçe Başkanımız Ahmet beyinde dediği gibi İstifa etmemiş aksine Görevden alınmıştır dedi.

Gelecek Partisi Avcılar ilçe Teşkilat Başkanı Mehmet Ali Kayadibi ise ,Partimiz olarak 5 yıl boyunca yapılacak yerel seçimlere kadar Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerlinin Takipçisi olduklarını , İyi hizmetlerde her zaman yanında olacaklarını ama Avcılar halkının zararına olabileceği her konusunda ise karşılarında olacaklarını dile getirerek basın toplantısında karşılıklı soru cevap şeklinde toplantı daha sonra sona erdi.