AK PARTİ AVCILAR KONGRESİ MAHKEMELİK OLUYOR !…

AKBAŞ ” KÜÇÜKOGLU YOK HÜKMUNDEDİR “
Akbaş ;Kongreyi Mahkemeye Taşıyorum….
AK PARTİ Avcılar İlce Kongresi Avcılar Endüstri Meslek Lisesinin Kapalı Spor Salonunda Gerçekleştirildi.
İlçe Kongresine Eski Bakanlarla ,Milletvekilleri Tam Kadroyla Katılım Gösterdi.
İki adaylı İlçe kongresinde Genel Merkez Destekli ve İl Başkanı Bayram Şenocak’ında alenen desteklediği Abdullah Küçükoğlu ile Baskan Adayı Cebrail Akbaş Aday oldu.
İlçe kongresinde Konuşmalar tamamlandıktan sonra Divan Başkanı olan İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kırmızı , Aday olan adayların listelerini Divana sunmaları gerekir demesiyle olaylar zincirleme gelmeye başladı.
Kongreden Önce Günler öncesi aday olduğunu sosyal medya üzerinden açıklayan Cebrail Akbaş listesini sunmasıyla ,Genel Merkez Adayı olan Abdullah Küçükoğlu da listesini divana sundu.
iki listeyi karşılaştıran Divan Başkanı olan İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kırmızı iki listenin incelenmesi için 5 dk ara verdi. 5 dakika sonra Divan Başkanı  Kırmızı İlçe Başkan Adayı Cebrail Akbaşın Listesinin İşleme alınmadığını belirtmesi üzerine İlçe Başkanlığına aday olan Cebrail Akşbaş ve Ekibi ,Divana itiraz etmesiyle tartışma ve kavgalar yaşanmaya başlandı.
Yumrukların Konuştuğu AK Parti Avcılar Kongresinde araya giren delegelerin sayesinde herhangi bir ciddi yaralanma olmazken tartışmalardan dolayı etkilenen bir delegenin bayılmasıyla salona Ambülans Getirilmesi sağlandı.
Divan tarafından Başkan Adayı olarak listesini sunan Cebrail Akbaşın Listesi Kabul edilmezken , Başkan Adayı Cebrail Akbaş ise  ” İki liste arasında delegelerin sayısı arasında hiçbir fark yok. Asil delege 15 ve yedek delegelerin sayısı 8 dir. İşte hukuksuzluk ortada Gerekçesiz olarak listemiz reddedildiği için, demokrasiye izin verilmediği ve Seçime katılmamıza hukuksuz izin verilmediği için Avcılar da sözde seçilen İlçe başkanı ve yönetim kurulu gayrimeşrudur. Bundan Dolayı İlçe Kongresini Mahkemeye Taşıyarak Bizim Açımızdan bu kongre YOK HÜKMÜNDEDİR ” ifadelerini kullandı