Ak Parti Avcılarda 2. Liste Çıkıyor

AK PARTİ AVCILAR’DA İKİNCİ LİSTE MÜJDESİ: ATAMAYA İSYAN ETTİ ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

AK Partinin İstanbul’da ki yanlış atamalara isyan eden Avcılar AK Parti ilçe yönetim kurulu üyesi Avukat Cebrail Akbaş ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Akbaş’ın adaylığını açıklaması sevinçle ve memnuniyetle karşılandı.

25 yıldır Avcılar’da ikamet eden ve Ak Parti Davasına gönül vermiş bir kardeşiniz olarak, Kur’an da geçen hayırda yarışın emri üzerine, Avcılar halkının teveccühleri ve talepleri doğrultusunda ve de Ak Parti Tüzüğümüzün tanıdığı bir hak ile, Ak Parti Avcılar 7.Olağan Kongrede İlçe Başkan Adayı olduğumu açıklıyorum.

Avcılar’da İlçe Başkanının, makamına güvenerek değil, gönüllere dokunarak başarılı olabileceğini düşünenlerdenim. Parti tabanının düşünceleri dikkate alınmadan yapılan her işin başarısızlıkla sonuçlanacağını ve mutlaka parti tabanına kulak verilmesi gerektiğine inanıyorum. Her adımını istişare ile atan, kolektif bir şuur ile hareket eden ve kendini, davayı yüceltmeye adamış bir ruh ve heyecan ile Avcılar’da zafere koşmak için bütün üyelerimizin,parti teşkilatımızın, delegelerimizin desteklerini ve dualarını talep ediyorum.