Ali Kaya; Gönül belediyeciliği yapacağız

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Aday Adayı Ali Kaya, kahvaltılı toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Seçim çalışmaları hakkında konuşan Kaya, “Biz Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın dediği gibi ‘gönül belediyeciliği’ yapacağız. Gönülleri kazanarak, Avcılar’da 435 bin vatandaşımızı da yanımıza alarak Avcılar’ı hep birlikte yöneteceğiz” dedi. 57 AK Parti Avcılar Belediye Başkan Aday Adayı Ali Kaya, Memnun Bursa İskender Restoran’da düzenlediği kahvaltılı toplantıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi. Seçim çalışmalarına ve aday adaylık sürecine ilişkin konuşan Kaya, aday adayı olmasının en büyük sebebinin Avcılar’a hizmet niyeti olduğunu söyledi. Kaya, “Bilindiği üzere 20 yıldır, 25 yıldır Avcılar’da yakından sizlerinde takip ettiği belediyecilik anlayışıyla alakalı Avcılar’ın iyi yönetilemediğini görmekteyiz. Ben de neden aday oldum derseniz; Avcılar’ın iyi yönetilemediği için belediye başkan aday adaylığına aday oldum. Avcılar için yola çıktım. Bu toplantı şimdilik sadece bir başlangıç toplantısı. Bundan sonra her zaman irtibat içinde olacağız” dedi. AK belediyecilik gelecek 1 Nisan sabahı Avcılar’ın AK belediyecilikle tanışacağını da anlatan Kaya,

“Avcılar’ın durumunu özetleyecek olursak son 15 yıldır Avcılar’da AK Partimiz olarak yani 3 dönemdir seçimi kazanamadık. Fakat 31 Mart 2019’da inşallah, Allah’ın izniyle bu seçimi hep beraber Avcılar halkıyla, partizanlık yapmadan, AK Parti’nin dışındaki seçmenlerimizi de dahil ederek vatandaşlarımızın AK belediyeciliğe oy vereceğini düşünüyorum. 1 Nisan sabahı Avcılar’ı AK belediyecilikle buluşturacağız.

Burada çok kıymetli aday adayı arkadaşlarımız var. Birçok meslek grubundan arkadaşımız var aday olan fakat içlerinde sanayici olan bir ben varım. Bu süreçte ben aday olmak için aday adayı oldum. İddialıyım ve iddiam bu seçimlerde Avcılar’da belediyeyi, 435 bin nüfusu ve 302 bin 286 seçmeniyle birlikte hep beraber Avcılar’da seçimi kazanacağına inancımız tamdır” diye konuştu.