Hacıkasımoğulları Yerel Değil Uluslararası Bir Markadır

Hacıkasımoğulları Yerel Değil Uluslararası Bir Markadır
Kurulduğu günden bu güne tamamen doğal ve katkı maddesi olmayan sağlıklı gıda üretimini ve bu üretimin tüm birimlerinde çalışanlarını benimsemiş  Hacıkasımoğulları Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Kasımoğulları: “Sağlık, Hijyen ve Tazelik bizim altın kurallarımızdır. Ürünlerimizi tamamen steril edilmiş ortamlarda ve gıda mühendislerimizin gözetiminde üretmekteyiz.”-dedi.
“YEREL DEĞİL ULUSLAR ARASI BİR MARKAYIZ”
Yerel değil Uluslar arası bir marka olduklarını ifade eden Başkan Kasımoğulları şu ifadeleri kaydetti: “Hacı Kasımoğulları’nın ürün gamında, katmer, künefe, fıstıklı helva ve sufle çeşitleri bulunuyor. Doğal ve katkı maddesi olmadan ürün üretimi gerçekleştiriyoruz ve Türkiye’de hemen her noktada bayiliklerimiz mevcuttur. Yerelden ulusala yayılan lezzet zincirimizi uluslar arası pazara da çıkartarak Avrupa ve Orta Doğuda 6 ülkeye ihracat yapıyoruz. Yurtdışı ağımızı daha da genişletmek için çalışmalarımız devam ediyor, hedefimiz Türkiye ile dostluk ilişkisi olan tüm ülkelere en az 1 bayilik vermektir. Bu hususta talepler de fazla, değerlendirerek süreci en iyi şekilde yönetmeye gayret ediyoruz.”
“KATKI MADDESİ KULLANMIYORUZ”
Türkiye’nin yöresel lezzeti olan künefe ve katmeri katkı maddesi olmadan üreten tek firma olduklarını belirten Kasımoğulları: “Kendi bayiliklerimiz ile yanı sıra dev gıda firmalarına da tatlı tedariki sağlıyoruz. Üretilen her ürünün bir numunesi tarafımızca saklanır. Katkı maddesi kullanmıyoruz.Müşterilerimizin bizi tercih etmesi halinde 0530 966 00 34 numaramızdan gerek arayabilir, gerekirsede whatshaptan siparişlerini verebilirler ”dedi.