MHP’li Vekillerden Ulaş Velioğluna Anlamlı Ziyaret

MHP İstanbul Milletvekillerinden Saffet Sancaklı ile Dr Hayati Arkaz , Çizgi Kolejlerinin Kurucusu ve Yönetim Kurul Başkanı Ulaş Velioğlunu ziyaret ederek  Korona Sonrası açılan Eğitim ve Öğretim Yılından dolayı ziyaret gerçekleştirdiler.

MHP Vekillerinden Saffet Sancaklı ve Hayati Arkaz ortak gerçekleştirdikleri açıklamalarında ;  Silivri ve bölgemizin Başarılı Eğitimcilerinden ve her zaman gerçekleştirdiği başarılı hizmetleriyle bizleri onurlandıran ve gururlandıran Çizgi Kolejlerinin Sahibi ve Kurucusu Ulaş Velioğlunu , açılan Eğitim ve Öğretim Yılının Korona sonrasında ziyaret edelim dedik. Kendisi özellikle Silivri Bölgesinde inanılmaz güzel ve başarılı bir Eğitim Çizgisi gerçekleştirdiği için Milliyetçi Hareket Partili Milletvekilleri olarak her zaman Eğitim Konusunda  Ulaş Velioğlu kardeşimizin yanında ve arkasında durduğumuzuda beyan ediyoruz kendisine ve ekibine başarılar diliyoruz  açıklamasında bulundular.

Çizgi Kolejlerinin Sahibi Ulaş Velioğlu ise MHP İstanbul Milletvekillerimiz tarafından Kendisine Yönelik Gerçekleştirileren Ziyaretten dolayı Çok mutlu olduğunu dile getirirken Kendisinin Amacı Türkiye genelinde ,İstanbul Genelinde Özellikle 3 .Bölgede Eğitim anlamında yeni bir anlayış getirerek amacının geleceğe bizleri yönlendirecek Evlatlarımız için Nitelikli ve Kaliteli bir Eğitim Hizmeti vermektir. Bu Anlamda Sayın Milletvekillerimize Ziyaretlerinden dolayı bir kez daha Şükranlarımı Sunuyorum açıklamasında bulundu.