Muhtar Vatansever’den 2000 Aİleye Et Yardımı

Avcılar ilçesin en başarılı Mahalle Muhtarlarından birisi olan Tahtakale Mahalle Muhtarı Serkan Vatansever ve Ekibi , Bayram seyran demeden çalışmaya devam ediyor. Muhtar Vatansever ve ekibi Bayram arefesinden başlayan çalışa sürecini bayram tatilinde de devam ettirerek Avcılar Belediyesinden daha çok çalışarak bölgede oturan ve Maddi durumu iyi olmayan 2000 Aileye bizzat tek tek evlerine giderek kurban eti teslim ettiler.
Konu ile ilgili Gazetemize açıklamada bulunan Tahtakale Mahalle Muhtarı Serkan Vatansever ; Mahallemizde oturan Maddi Durumu iyi olan Ailelerimizin bizlere her yıl olduğu gibi bu yılda güveni ve desteği ile birlikte çalışma arkadaşlarımızında gayretiyle birlikte bayram boyunca ekibimizle birlikte  Muhtarlık binasında olmak kaydıyla ve mahalle sakinlerimizden gelen kurban etlerini teslim alarak dağıtmaya devam ediyoruz.
Muhtar Vatansever Konuşmasında ; Bugüne kadar yaklaşık 2000 Ailemize et  payı dağıtımı yapılmıştır, katkıda bulunan tüm komşularımıza teşekkür ederim, Allah kesmiş oldukları kurbanları kabul etsin.
Bugün son gün, yarın bizde dinleneceğiz İnşallah 🙂
Bu arada et almak için muhtarlığımıza gelen veya bizim gittiğimiz evlerde çocuklarımıza çikolata,kek,meyve suyu gibi ikramlar yapmamızı sağlayan UKABDER Derneğinede ayrıca teşekkür ederim.