Mustafa Akkoyundan 100 Öğrenciye Ücretsiz Kuaför Hizmeti

Mustafa Akkoyundan 100 Öğrenciye Ücretsiz Kuaför Hizmeti

Bölgemizin Elit Kuaförlerinden Mustafa Akkoyun, Okulların Kapanmasıyla birlikte Beylikdüzünde bulunan Hacı Sacit Ateş yatılı Erkek Kuran Kursunun Kapısını Habersiz çalarak Kurs Bünyesinde Okuyan 100 Erkek Öğrenciye Ücretsiz Kuaför Hizmeti Verdi.

Mustafa Akkoyun Gazetemize yaptığı açıklamasında ; Uzun zamandır takip ettiğim ve başarılı öğrendiğim Beylikdüzü Müftülüğüne bağlı hizmet veren  Hacı Sacit Ateş yatılı Erkek Kuran Kursunu habersiz ziyaret ederek Kurum Müdürümüzden de gerekli izinleri alarak Kurs Bünyesinde bulunan 100 Erkek Öğrencimizin Traşını Ücretsiz Yapma İmkanı verdiler. Kurum Müdürü başta olmak üzere tüm yöneticilerimize bizlere bu hayrı yapmamıza vesile olduklarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Akkoyun konuşmasında ; Daha önceden de Avcılar ilçemizde faaliyette bulunan Huzurevinde yaşayan Değerli Büyüklerimizi ziyaret ederek kendilerinin kuaförlük hizmetlerini yapma fırsatında da bulunmuştuk. İnşallah 3 Martta da Büyükçekmece ilçemizde Lösemili  Çocukların yararına düzenlenecek olan Show Gösterisinde de yer alarak 4 Bin kişinin katılacağı etkinlikte de yer almış olacağız açıklamasında bulundu.